آموزش هوش مصنوعی

لیست 11 تا از بهترین محصولات تراست از نگاه مشتریان

محصولات تراست
عمومی خبری

بهترین محصولات تراست را می شناسید؟  میدانستید یکی از بهترین برند های تولید شده در کشوره؟ می دانید تمامی محصولات تاییدیه دانشگاه لوزان سوئیس رو داره؟ انتخاب محصولات مراقبت پوست و مو از ضروری ترین مراحل برای داشتن روتین پوستی و مویی ماست. اشعه آفتاب ، شرایط آب و هوایی ، سن و میزان استرس و بیخوابی و… می تواند موجب چروک شدن، آفتاب سوختگی، ایجاد لک، تیرگی پوست و پیری پوست و کدر شدن جنس مو شود!

همه این موارد می تواند نشان دهد به چه میزان همه ما به محصولات مراقبتی پوست و مو نیاز داریم تا پوستی شاداب، جوان و سالم  و مویی درخشان و زیبا داشته باشیم. اما بهترین محصولات تراست کدامند؟ با ما همراه باشید تا بهترین محصولات 2023 را معرفی و بررسی کنیم و لیست کامل بهترین محصولات پوست و مو را در اختیارتان قرار دهیم. شما می توانید با توجه به نیاز پوست و موی خود از میان لیست پیش رو بهترین محصولات تراست را انتخاب و خریداری نمایید.

کرم جوانساز رتینول تراست

1.کرم های جوانساز تراست (رتینول و کلاژن)

کرم جوانساز رتینول تراست

کرم جوانساز رتینول تراست، به واسطه بهره‌مندی از ماده مؤثره رتینول و با افزایش تکثیر سلول‌های پوستی و افزایش تولید کلاژن در آن‌ها، به بازسازی سلول‌های مرده پوستی و افزایش استحکام پوست کمک می‌کند و با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی و مهار رادیکال‌های آزاد، جلوی ایجاد چین‌وچروک در پوست را می‌گیرد.

ماتریکسیل مورفومیکس

با داشتن ترکیب فعال ماتریکسیل مورفومیکس، به طرز مؤثری چین‌وچروک‌های صورت، به ویژه خطوط عمودی آن و چروک‌های پنجه کلاغی را از بین برده و به تقویت ساختار پوست صورت کمک می‌کند.

هیالورونیک اسید و کوبیولیفت

در کنار این دو ویژگی اصلی، این کرم جوانساز پوست، با داشتن هیالورونیک اسید، ضمن آبرسانی پوست، خاصیت سفت‌کنندگی و استحکام‌بخشی داشته و جلوی ایجاد چین‌وچروک‌های پوستی را گرفته و به حفظ یکپارچگی آن نیز کمک می‌کند. همچنین، کوبیولیفت موجود در این محصول، وظیفه تأمین انرژی کافی و ساخت سلول‌های جدید پوستی را به واسطه فراهم آوردن همه آمینواسیدهای ضروری، عناصر کمیاب و ویتامین‌ها، آهن، منیزیم، روی و ویتامین‌های ب، بر عهده دارد.

آملیوکس

و در نهایت، آملیوکس موجود در کرم جوانساز رتینول تراست، با جلوگیری از تأثیر پرتوهای مضر UV و با خواص آنتی‌اکسیدانی ویژه‌ای که دارد، چین‌وچروک‌های پوستی را بهبود بخشیده و از شکستن و تغییر فرو پروتئین کلاژن و نیز پیری پوست جلوگیری می‌کند. در کنار مواد مؤثره مطرح‌شده، این محصول تراست،

عصاره دانه لوپینوس آلبوس

با عصاره دانه لوپینوس آلبوس، به حفظ استحکام و افزایش خاصیت کشسانی پوست، با لایزین آسپارتات، به بهبود سوخت‌وساز سلول‌های پوستی و تکثیر آن‌ها، با روغن آووکادو، به حفظ استحکام و پایداری پوست و با هلیانتوس آنوس سید اویل، به بهبود آبرسانی و جلوگیری از پیری پوست، کمک می‌کند.

روش مصرف: مقدر مناسبی از کرم را قبل از خواب (شب‌ها) روی پوست تمیز و شسته‌شده قرار داده و به‌آرامی ماساژ دهید.

مزایای کرم جوانساز رتینول تراست:

 • مغذی، تقویت‌کننده سلول‌ها با خاصیت لیفتینگ و سفت‌کنندگی پوست
 • ازبین‌برنده سریع چین‌وچروک‌های پوستی نسبت به سایر کرم‌های ضدچروک
 • جلوگیری از ایجاد چین‌وچروک روی پوست
 • کمک به افزایش استحکام و بازسازی سلول‌های پوستی
 • کاهش و تسکین التهاب‌های پوستی با ترکیبات آنتی‌اکسیدان
 • آبرسانی مؤثر پوست با جلوگیری از تبخیر رطوبت سطحی پوست
 • مناسب افراد 35 سال به بالا
 • کرم جوانساز کلاژن تراست

  ترکیبات اصلی کرم جوانساز کلاژن تراست

  کلاژن

  وجود کلاژن در ترکیب فرمولاسیون کرم جوانساز کلاژن تراست، علاوه بر حفظ ساختار سلول‌های پوستی، از ایجاد چین‌وچروک‌های پوستی جلوگیری کرده و به طرز مؤثری به بهبود خشکی پوست کمک می‌کند. کمپلکس سرامید موجود در این محصول، باعث تقویت و استحکام ساختار سلول‌های پوستی شده و از تخریب سلول‌های پوستی تحت تأثیر آسیب‌های محیطی مانند تابش‌های مضر خورشید، آلودگی هوا و گرمای شدید، جلوگیری می‌کند.

  ماتریکسیل مورفومیکس

  همچنین با داشتن ترکیب فعال ماتریکسیل مورفومیکس، به طرز مؤثری چین‌وچروک‌های صورت، به ویژه خطوط عمودی آن و چروک‌های پنجه کلاغی را از بین برده و به تقویت ساختار پوست صورت کمک می‌کند.

  هیالورونیک اسید

  در کنار این سه ویژگی اصلی، این کرم جوانساز پوست، با داشتن هیالورونیک اسید، ضمن آبرسانی پوست، خاصیت سفت‌کنندگی و استحکام‌بخشی داشته و جلوی ایجاد چین‌وچروک‌های پوستی را گرفته و به حفظ یکپارچگی آن نیز کمک می‌کند. همچنین، امگا 3 و امگا 6 موجود در این محصول، با تقویت سد دفاعی پوست، رطوبت پوست را حفظ کرده و از این طریق، مانع از خشکی و پیری پوست می‌شود.

  پلی پپتاید آرژینین و لایزین

  و در نهایت، پلی پپتاید آرژینین و لایزین موجود در کرم جوانساز کلاژن تراست، از ایجاد چین‌وچروک در پوست جلوگیری کرده و به حفظ شادابی و سلامت پوست کمک می‌کند. در کنار مواد مؤثره مطرح‌شده،

  دیگر مواد موثره کرم جوانساز کلاژن

  با عصاره دانه لوپینوس آلبوس، به حفظ استحکام و افزایش خاصیت کشسانی پوست، با آسپارلین، به بهبود سوخت‌وساز سلول‌های پوستی و تکثیر آن‌ها، با روغن آووکادو، به حفظ استحکام و پایداری پوست و با هلیانتوس آنوس سید اویل، به بهبود آبرسانی و جلوگیری از پیری پوست، کمک می‌کند.

  روش مصرف: مقدار مناسبی از کرم را بر روی پوست تمیز و شسته‌شده قرار داده و به‌آرامی ماساژ دهید (2 بار در روز قابل‌ استفاده می‌باشد).

  مزایای کرم جوانساز کلاژن تراست

  • مغذی، تقویت‌کننده استحکام پوست و محرک ساخت کلاژن و الاستین
  • بازسازی‌کننده سلول‌های مرده پوستی و جلوگیری از ایجاد چین‌و‌چروک‌های پوستی
  • دارای خواص حفظ الاستیسیته و سفت‌کنندگی برای کمک به جوانسازی پوست
  • آبرسانی عمیق پوست و کمک به رفع چین‌وچروک‌های پوستی
  • محافظت از پوست در برابر آلودگی‌ها با خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • مناسب افراد 25 سال به بالا

سرم تقویت مژه تراست

2.کیت سرم تقویت مژه تراست

سرم تقویت مژه تراست، با بهره‌مندی از استانداردهای روز فرمولاسیون دنیا در سال 2023، بهترین راهکار پیش روی شما برای دستیابی به مژه‌هایی بلند و ضخیم است که می‌توانید روزها و شب‌ها از آن استفاده کنید.

ویژگی‌های فوق‌العاده سرم‌های تقویت مژه تراست

 • مناسب برای استفاده در روز و شب: این کیت را می‌توان هم روزها و هم شب‌ها استفاده کرد. از سرم روز، می‌توان پیش از آرایش و از سرم شب، پس از پاک کردن آرایش استفاده کرد.
 • مشاهده سریع تغییرات پس از استفاده: این کیت، نتایج قابل‌توجهی را پس از استفاده، از خود نشان می‌دهد. افزایش طول مژه، بهبود ضخامت مژه و تیرگی رنگ مژه‌ها، از آن مواردی است که پس از بازه زمانی چهار ماهه بکارگیری این محصول، ماه به ماه، شاهد آن خواهید بود.
 • کارآزمایی‌شده به لحاظ بالینی: طراحی خاص فرمولاسیون این محصول در تست‌های کارآزمایی بالینی، نتایج خارق‌العاده‌ای را به همراه داشته تا بتواند در زمان عرضه، مورداعتماد مصرف‌کنندگان قرار بگیرد. برای اولین بار در ایران، در کیت تقویت مژه، ابزاری جهت مشاهده میزان رشد طولی مژه قرار گرفته تا مصرف‌کننده پس از پایان هر ماه استفاده، میزان تغییر را با اطمینان مشاهده نماید. 

روش مصرف:

 1. مطمئن شوید مژه‌ها تمیز باشند.
 2. درب محصول را باز کرده و به وسیله برس قرار گرفته در درب محصول، فقط در امتداد خط رویش مژه‌های پلک بالا بکشید، مانند زمانی‌که از خط چشم مایع استفاده می‌کنید.
 3. بهترین زمان استفاده از سرم روز، صبح‌ها قبل از آرایش و برای سرم شب، شب‌ها پس از شستشو و پاک کردن آرایش صورت و چشم است.
 4. دقت نمایید تا زمان خشک شدن محلول روی خط چشم از دراز کشیدن اجتناب نمایید.
 5. در خصوص استفاده از لنزهای غیرثابت چشمی، بهتر است قبل استفاده از محصول، لنز خود را برداشته و محصول را استفاده نمایید و پس از 15 دقیقه مجدداً لنز را قرار دهید.

3.سرم سه گانه هوشمند تراست

سرم سه گانه هوشمند دقیقا چیه؟

سرم‌های چندگانه محصولاتی هستند که با داشتن طیف گسترده‌ای از ترکیبات فعال، عملکرد عالی در زمینه مراقبت از پوست دارند. سرم سه‌گانه هوشمند تراست، ترکیبی از سه نوع سرم است که در قالب یک سرم قابل استفاده است و بیشترین اثربخشی را در زمینه رفع لک و چین و چروک‌های پوستی، جوانسازی پوست و مراقبت از پوست در برابر آلودگی‌ها دارد. این محصول حاوی ترکیبات آنتی‌اکسیدان و پلی‌ساکاریدی بسیار قوی است که با مهار رادیکال‌های آزاد، سد دفاعی پوست را تقویت کرده و به بهبود ظاهر و حفظ سلامت پوست کمک می‌کند.

 

 

برای اولین بار در ایران

سرم سه‌گانه هوشمند تراست برای اولین بار به عنوان قوی‌ترین محصول حاوی سه نوع سرم روشن‌کننده، ضد چروک و جوانساز پوست در قالب یک محصول طراحی شده است.

ترکیبات انحصاری سرم سه گانه هوشمند تراست

ویتامین C و نیاسین‌آمید:

سرم روشن‌کننده حاوی ترکیبات فعال اصلی ویتامین C و نیاسین‌آمید است که به طور چشمگیری به رفع لک‌های پوست و جلوگیری از تیرگی پوست ناشی از عوامل مختلف کمک می‌کند.

فرولیک‌اسید و مزوکمپلکس آر ای:

این محصول با داشتن ترکیبات فعال فرولیک‌اسید و مزوکمپلکس آر ای در فرمولاسیون سرم جوانساز خود، توانایی بی‌نظیری برای ساخت سلول‌های جدید پوستی و بازسازی و جوانسازی پوست دارد. مزوکمپلکس مورد استفاده در فرمولاسیون این سرم، با داشتن انواع ترکیبات فعال پپتیدی، آمینواسیدها، هیالورونیک‌اسید، مواد معدنی و انواع ویتامین‌ها، تاثیر منحصر به فردی در بازسازی و جوانسازی پوست دارد.

کلاژن و هیالورونیک‌اسید:

کلاژن و هیالورونیک‌اسید مورد استفاده در فرمولاسیون سرم ضد چروک هم بعد از استفاده از سرم بر روی پوست تاثیر هم‌افزایی با مزوکمپلکس و فرولیک در آبرسانی، رفع چین و چروک‌ها و افزایش استحکام پوست دارد.

بنابراین سرم سه‌گانه هوشمند تراست با داشتن سه نوع سرم با ترکیبات فعال آبرسان، افزایش‌دهنده استحکام پوست، جوان‌کننده و ضد چروک و روشن کننده پوست، به عنوان محصولی متفاوت و بی‌نظیر به بازار معرفی گردید.

نحوه مصرف: 

با پمپ کردن، ترکیب هماهنگی از نازل ظرف خارج شده، سپس در کف دست تمیز مخلوط کرده و روی پوست صورت و گردن به آرامی و به سمت بالا و بیرون ماساژ دهید تا بهترین نتیجه حاصل شود. سرم سه گانه هوشمند را روزانه 2 بار صبح و شب در برنامه مراقبت و پیشگیری پوست خود قرار دهید.

 

4.کرم ضد آفتاب تراست (رنگی و بدون‌رنگ)

تفاوتی نمی‌کند تابستان باشد یا زمستان، هوا آفتابی باشد یا ابری، پوست بدن ما تحت هر شرایطی دربرابر تابش اشعه‌های مضر خورشید همچون UVA، UVB و IR به محافظت احتیاج دارد. اگر پوست صورت و بدن بدون محافظ در معرض آفتاب قرار بگیرد، در بلندمدت می‌تواند به پیری زودرس، چین‌وچروک، لک‌های پیری، آفتاب سوختگی و حتی سرطان پوست منجر شود.

عملکرد ضدآفتاب تراست

کرم ضدآفتاب تراست SPF +50  میباشد، با استفاده از مرغوب‌ترین و جدیدترین مواد اولیه همچون درماپیور اچ‌پی و سیم کالمین از پوست شما دربرابر پرتوهای مضر آفتاب به طور کامل محافظت می‌کند. این کرم علاوه بر مهار رادیکال‌های آزاد و محافظت از پوست دربرابر آلودگی‌های محیطی، از تخریب سلول‌های پوستی، بروز چین‌وچروک، پیری زودس و لک‌های ناشی از آفتاب نیز جلوگیری می‌کند. این کرم با تنظیم و کنترل ترشح غدد چربی و سبوم پوست، قطر منافذ چربی را کوچک کرده و آن‌ها را مات می‌کند تا پوستی زیبا و جذاب داشته باشید. این محصول بافتی سبک داشته و با قابلیت جذب سریع، پس از مصرف منافذ پوستی را نبسته و هیچ خللی در روند تنفس سلول‌های پوستی ایجاد نمی‌کند.

روش مصرف: 20 دقیقه قبل از قرارگیری در برابر نور خورشید به مقدار کافی از کرم ضدآفتاب تراست بر روی پوست تمیز قرار داده و ماساژ دهید. همچنین بهتر است هر دو ساعت یک بار کرم را تمدید کنید.

* در ضمن کرم ضدآفتاب پوست چرب تراست، فاقد پارابن و چربی می‌باشد.

* و همینطور در کرم ضدآفتاب پوست خشک تراست، از پارابن استفاده نشده است.

مزایای کرم ضد آفتاب پوست خشک تا نرمال:

 • حداکثر حفاظت از سطح و عمق پوست در برابر نور خورشید
 • ضدچروک، پیری و رادیکال‌های آزاد (حاوی ویتامین C)
 • کاهش چروک‌های سطحی پوست
 • روشن‌کننده و ضدلک (حاوی رزورسینول و عصاره شیرین بیان)
 • مرطوب‌کننده و آبرسان (حاوی هیالورونیک اسید)
 • محافظت در برابر آلودگی‌ها و عوامل آسیب‌‌رسان محیطی
 • دارای بافت سبک با جذب سریع و بدون اثر سفیدی روی پوست (مناسب خانم‌ها و آقایان)
 • مناسب پوست‌های نرمال تا خشک (حتی حساس)

مزایای کرم ضد آفتاب پوست مختلط تا چرب:

 • حداکثر حفاظت از سطح و عمق پوست در برابر نور خورشید
 • تنظیم ترشح غدد چربی
 • ضدبراقی و مات‌کننده پوست و فاقد چربی (Oil-Free)
 • ضدچروک، پیری و رادیکال‌های آزاد (حاوی ویتامین‌های C,E)
 • کاهش چروک‌های سطحی پوست
 • روشن‌کننده و ضدلک (حاوی رزورسینول و عصاره شیرین‌بیان)
 • محافظت در برابر آلودگی‌ها و عوامل آسیب‌رسان محیطی
 • دارای بافت سبک با جذب سریع و بدون اثر سفیدی روی پوست (مناسب خانم‌ها و آقایان)
 • مناسب پوست‌های مختلط تا چرب

 

5.کرم آبرسان تراست

آبرسان پوست چرب

پوست چرب معمولا ظاهری براق داشته و دارای منافذ باز و عمدتا مستعد آکنه و جوش است. میزان ترشح چربی از غدد سباسه یا غدد مولد چربی در این نوع پوست بیشتر از حالت طبیعی است.

برخی افرادی که پوست چرب دارند به اشتباه بر این باورند که استفاده از کرم‌های مرطوب کننده موجب تشدید ترشح چربی پوستشان خواهد شد. اما چرا این تصور اشتباه است؟ هر نوع پوست، حتی پوست‌های چرب در صورت عدم استفاده از کرم‌های آبرسان، مستعد آسیب و پیری زودرس خواهند بود. این افراد باید از کرم‌های آبرسان فاقد چربی (اویل فری – Oil Free) استفاده کنند.

ماده موثره کرم آبرسان تراست

کرم آب‌رسان پوست چرب تراست، یک کرم فاقد چربی است که با برخورداری از مواد موثر منحصربه‌فرد و زیر نظر دانشگاه لوزان سوئیس تولید می‌شود. مواد موثری نظیر هیالورونیک اسید، زینک کمپلکس، فوکوژل و آسپارلین که اثرات بی‌نظیری روی پوست ایجاد می‌کنند. کمپلکس زینک مورد استفاده در این محصول با اثر بر غدد مولد چربی، موجب تنظیم ترشح چربی پوست می‌شود. علاوه بر این، زینک با اثرات ضد میکروبی خود مانع از تشکیل و ایجاد جوش روی صورت می‌شود.

هم‌چنین این کرم با بهره‌گیری از ماده بی‌نظیر هیالورونیک اسید، علاوه بر ایجاد رطوبت مورد نیاز پوست، موجب تاخیر در روند پیری پوست نیز می‌شود. هیالورونیک اسید موجود در کرم تراست با اتصال به مولکول‌های آب موجود در پوست، موجب تقویت هیدراسیون موثر پوست خواهد شد.

مزایای کرم آب‌رسان پوست چرب

 • آبرسان، مرطوب‌کننده و نرم‌کننده پوست
 • بازسازنده لایه محافظ پوست
 • تنظیم‌کننده ترشح چربی
 • جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه (حاوی کمپلکس زینک)
 • فاقد چربی (Oil-Free) و بسیار سبک با جذب سریع
 • مناسب برای بعد از اصلاح صورت
 • پایه عالی برای آرایش صورت (Primer)
 • مناسب پوست‌های مختلط تا چرب

آبرسان پوست خشک

پوست خشک پوستی است که رطوبت و آب ضروری برای عملکرد حفاظتی خود را از دست داده است و به همین دلیل مقاومت آن در برابر عوامل آسیب رسان خارجی پایین آمده و پوست مستعد التهاب و خارش می‌شود.

هر گونه تحریک پوست خشک، باعث آسیب‌ و اختلال بیشتر در عملکرد لایه دفاعی پوست و در نتیجه باعث التهاب و قرمزی آن می‌شود. پوست شما در این مرحله به درمان سریع و با دوام نیاز دارد.

کرم آب‌رسان پوست خشک و معمولی تراست، از پوست شما در برابر عوامل آسیب رسان بیرونی، خشکی ژنتیکی و خشکی در اثر استفاده از داروهای خاص محافظت می‌کند.

ماده موثره کرم آبرسان پوست خشک

این کرم با برخورداری از مواد موثر منحصربه‌فرد و زیر نظر دانشگاه لوزان سوئیس تولید می‌شود. مواد موثری نظیر هیالورونیک اسید، کمپلکس فوکوژل و آسپارلین در کنار استفاده از روغن جوجوبا و آووکادو بصورت کلدپرس (Cold Press)، تاثیر بی‌نظیری روی پوست شما ایجاد خواهد کرد. استفاده از ماده بی نظیرهیالورونیک اسید که از یکی از برترین مواد موثر در آب‌رسانی محسوب می‌شود، علاوه بر ایجاد رطوبت مورد نیاز پوست، موجب تاخیر در روند پیری پوست نیز می‌شود. هیالورونیک اسید موجود در کرم تراست با اتصال به مولکول‌های آب روی پوست، موجب تقویت هیدراسیون موثر پوست خواهد شد.

ترکیبات مغذی پوست

وجود ترکیبات مغذی مانند فوکوژل و آسپارلین در فرمولاسیون انحصاری این محصول در کنار روغن‌های جوجوبا و آووکادو، رطوبت رسانی 24 ساعته را برای پوست شما به ارمغان می‌آورند که علاوه بر کمک به بازسازی پوست، موجب می‌شود که از این محصول علاوه بر کرم آب‌رسان، بتوانید به عنوان یک پایه آرایش مناسب برای پوست خشک استفاده کنید.

مزایای کرم آب‌رسان پوست خشک و نرمال

 • مرطوب‌کننده عمیق با تأثیر ٢۴ساعته (حاوی هیالورونیک اسید)
 • مغذی، آبرسان و نرم‌کننده پوست (حاوی روغن آووکادو و جوجوبا)
 • بازسازنده لایه محافظ پوست
 • جلوگیری از تبخیر آب پوست
 • التیام‌بخش، ترمیم‌کننده و شاداب‌کننده پوست
 • جلوگیری از ایجاد چین‌و‌چروک
 • پایه عالی برای آرایش صورت (Primer)
 • مناسب پوست‌های نرمال تا خشک

 

6.سرم و کرم دورچشم تراست

پوست ناحیه دور چشم به علت نازک  و حساس بودن و همچنین تعداد کم غدد چربی همیشه در معرض آسیب، التهاب  و سایر مشکلات شایع دیگر قرار دارد، شایع‌ترین شکایت در خصوص پوست دور چشم، تیرگی آن است که عواملی نظیر وراثت، افزایش سن، کمبود آب بدن،آلرژی فصلی، مشکلات غده تیروئید و یا فقر آهن و …. در بروز آن نقش دارند. این مشکل را می‌توان با استفاده از سرم دور چشم تراست و کرم‌ تخصصی دور چشم تراست در کنار خوردن آب کافی  و استراحت مناسب مورد درمان قرار داد.

فرمولاسیون اختصاصی مهلران

در این راستا کرم تخصصی دور چشم تراست در واحد تحقیق و توسعه شرکت مهلران با طراحی خاص، منحصر به فرد  از دید فرمولاسیون و بسته بندی تولید شده و در اختیار مصرف کنندکان تراست قرار گرفته است. این محصول با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، روند پیری و چروک نواحی دور چشم را به تاخیر انداخته و از طرفی چروک‌های خفیف پوست را نیز درمان خواهد کرد.

ویژگی‌های محصول:

جلوگیری از چروک پوست دور چشم و از بین برنده چروک‌های خفیف
کاهش تیرگی در پوست اطراف چشم
کاهش پف دور چشم
دارای خواص ضد التهاب مناسب جهت دور چشم
آبرسانی موثر پوست
جذب سریع
حاوی املاح و ویتامین‌های ضروری پوست

روش مصرف:

شب‌ها و صبح‌ها، کرم دور چشم تراست را به آرامی به پوست زیر چشم و اطراف چشم قرار داده و با ضربه‌های ارام تا جذب کامل آن از سمت داخل به خارج صورت، ماساژ دهید.

 

7.روغن آرگان پوست تراست

این روغن سبب رطوبت رسانی و جلوگیری از تبخیر رطوبت پوست نیز میشود. روغن آرگان تراست، غنی از ویتامین E، کاروتن، فنولها، فنولیک اسید، اسکوآلن و بسیاری از اسیدهای چرب ضروری از جمله اولئیک، آلفا لینولنیک اسید، پالمیتیک اسید، استایریدونیک اسید، مریستیک اسید و لینولئیک اسید است. این روغن به علت دارا بودن استرولهای خاص گیاهی، اثرات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی دارد.

روش تهیه روغن آرگان تراست

در راستای اثر بخشی فوق العاده روغن آرگان، این محصول با عنوان روغن آرگان ویتامینه پلاس با دارا بودن بیش از 98 درصد روغن آرگان خالص تهیه شده با روش کلدپرس در کنار کمپلکس ویتامینهای مورد نیاز پوست گام جدیدی در روند ترمیم و مراقبت از پوست برداشته است.

برای اولین  بار در ایران

روغن آرگان پوست تراست با این شکل و ترکیبات تشکیل دهنده، برای اولین بار در ایران طراحی و تولید گردیده است؛ به گونهای که پس از انجام تستهای اثر بخشی محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه در بازار، نتایج رضایت مندی 99 درصدی حاصل گردید. همچنین در کنار این محصول، روغن آرگان با ویژگی‌های منحصر به فرد برای مو نیز طراحی و تولید گردیده است. با توجه به دیر جذب بودن روغن آرگان خالص بر روی پوست بدن، برای اولین بار با توجه به دارا بودن تجهیزات تخصصی فرآوری روغن در کارخانه مهلران، روغن آرگان با همان خلوص جهت استفاده بر روی پوست صورت و بدن فرآوری و بسته بندی شد.

مزایای روغن آرگان پوست

 • ضدچروک، جوان‌کننده و ضدلک
 • سفت‌کننده و ضدافتادگی پوست
 • مرطوب‌کننده، آبرسان و ضد خشکی پوست
 • افزایش تولید کلاژن و الاستین و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
 • جلوگیری از ایجاد ترک‌های پوستی (stretch marks) ناشی از بارداری، شیردهی، افزایش یا کاهش وزن بدن و…
 • ترمیم‌کننده پوست‌های آسیب‌دیده از درمان آکنه و جای زخم (اسکار)

روغن آرگان پوست تراست

8. کیت تخصصی رویش مجدد موی سر تراست

این محصول شامل 4 تونیک ضد ریزش، 1 شامپوی تخصصی، دفترچه راهنمای استفاده از کیت و کتاب آموزشی “مروری بر ریزش موی سر، مبانی و درمان آن” است.

کیت تخصصی رویش مجدد موی سر تراست، مختص افرادی‌ست که بارها از محصولات ضد ریزش موجود در بازار استفاده کرده‌اند اما نتیجه دلخواه خود را کسب نکرده‌اند! کیت تخصصی رویش مجدد تراست با استفاده از ترکیبات طبیعی، برای تاثیر گذاری بیشتر طراحی شده است و در مدت زمان 6 ماه، اثرات چشمگیری بر رشد مو خواهد داشت.

محلول یا تونیک تخصصی رویش مجد مو:

این محصول الزاما هر شب قبل از خواب بایستی استفاده شود، به گونه‌ای که تمام قسمت‌های دچار ریزش را پوشش دهد؛ سپس به آرامی توسط انگشتان ماساژ داده شود. در صورتی که قصد استحمام را داشته باشید، می‌بایست حداقل 8 ساعت از مصرف تونیک گذشته باشد. این کیت تخصصی برای استفاده در یک ماه (هر شیشه جهت استفاده در یک هفته) طراحی گردیده است و تاثیر آن پس از یک ماه مصرف کاملا مشهود است. ولیکن جهت نتیجه گیری مطلوب، بهتر است تا 6 ماه به صورت مداوم از این محصول استفاده نمود. در طول دوره مصرف، محلول را هر شب بدون وقفه تا پایان مصرف ادامه دهید.

شامپو تخصصی رویش مجدد مو:

شامپو را بر روی مو و پوست سر خیس به آرامی ماساژ داده و پس از یک دقیقه آبکشی شود. در طول دوره درمان، می‌بایست در هر بار شستشو حتما از شامپوی تخصصی رویش مجدد مو استفاده نمایید. در طول دوره درمان، شامپو و محلول حتما در کنار هم استفاده شوند. در صورتی که در طول دوره مصرف، شامپو زودتر از محلول به پایان رسید، از شامپوهای ضد ریزش سری تخصصی تراست مناسب با موی خود (چرب، خشک و معمولی) استفاده نمایید.

مزایای کیت تخصصی رویش مجدد موی سر:

 • قطع ریزش مو
 • تقویت فولیکول مو و رویش مجدد تار مو
 • ضخیم‌کننده تار مو
 • افزایش گردش خون پوست سر
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • فاقد ماینوکسیدیل، سولفات، سیلیکون، پارابن، الکل و نمک

 

9.روغن شترمرغ تراست

روغن شترمرغ غنی شده تراست برای اولین بار با بهره گیری از فاز سبک روغن شترمرغ بصورت کاملا خالص (خلوص 98 درصدی) در کنار یک کمپلکس ویتامین در کنار روغن کالاندولا و روغن جوجوبا همراه با کره گیاهی (شی باتر) سبب حفاظت از پوست در برابر شرایط سخت محیطی می‌گردد. روغن شترمرغ غنی از امگا 3 و امگا 6 بوده که در کنار روغن جوجوبا با توانایی نفوذ به لایه‌های زیرین پوست، علاوه بر بازسازی و بهبود عملکرد پوست موجب آبرسانی طولانی‌مدت پوست می‌گردد.

شگفت انگیزترین روغن جهان

روغن شترمرغ یکی از شگفت‌ انگیزترین روغن‌های جهان است که به علت ریز مولکول بودن تقریبا شبیه اسیدهای چرب در پوست انسان است و نیز به جهت دمای ذوب پایین با سرعت فوق العاده‌ای بدون چرب کردن پوست، جذب می‌شود و منافذ پوست را مسدود نمی‌کند. لازم به ذکر است روغن شتر مرغ غنی از اکسیژن است و به همین علت است که در محل مورد استفاده و یا صدمه دیده باعث افزایش گردش جریان خون می‌شود. به افرادی که از خشکی بیش از حد پوست رنج می‌برند و پس از استحمام دچار خارش پوست می‌شوند توصیه می‌شود پس از هر بار استحمام صورت و دست‌های خود را با روغن شترمرغ به خوبی چرب کنند.

مزایای روغن شترمرغ:

 • مرطوب‌کننده، نرم‌کننده و ضدخشکی پوست
 • کمک به درمان بیماری‌های پوستی مانند خارش، بریدگی، سوختگی سطحی یا ناشی از آفتاب، اگزما، پسوریازیس و زخم بستر
 • جلوگیری از ایجاد ترک‌های پوستی (stretch marks) ناشی از بارداری، افزایش یا کاهش وزن و…
 • ضدچروک، جوان‌کننده و ضدپیری پوست
 • کمک به رفع التهاب مفاصل و درمان کوفتگی‌های عضلانی
 • التیام‌بخش و تسکین‌دهنده دردهای رماتیسمی، آرتروز و زانو درد
 • مناسب برای ماساژ پوست

 

10.سرم کراتین و آرگان مو تراست

بیشتر محصولات آرایشی بهداشتی ادعا می‌کنند که ازتخریب مو جلوگیری می‌کنند ولی راهکاری برای ترمیم آن ندارند. برای حل مشکل ناشی ازآسیب‌های مو می‌توان از یک سرم موی مناسب استفاده کرد. سرم‌ها محلول‌های محافظتی مو هستند وسبب درخشندگی وجلوگیری ازگره افتادن در مو می‌شوند.
سرم موی تک فاز تراست، سبب حفاظت از مو در برابر تابش‌های زیاد آفتاب می‌شود. این سرم به موهای شما حالت می‌دهد و توصیه می‌کنیم سرم مو را بعد از شستشوی مو استفاده کنید. این محصول آرایشی وبهداشتی باعث بازگشت آب به مو و حفظ رطوبت آن می‌گردد.

مکانسیم عملکردی محصول

مکانیسم عملکردی سرم کراتین مو تراست بدین گونه است که به کوتیکول‌های مو چسبیده وآنها را به یکدیگر اتصال می‌دهد؛ سپس لایه‌های مو به یکدیگر متصل شده وباعث رفع شاخه شاخه شدن و شکستگی و همینطور باعث نرمی ودرخشندگی موی سر می‌شود.

سرم مو تراست دارای عملکرد طولانی مدت است. این محصول درکورتکس مو نفوذ کرده وباعث تغییر در ساختار مو می‌گردد و دارای اثرات فوق العاده برای درمان و رهایی از موخوره می‌باشد؛ زیرا این سرم حاوی ترکیبات طبیعی وگیاهی است که در درمان موخوره اثرات چشمگیری دارند.

موادموثره در سرم موی تراست، روغن آرگان، کراتین، روغن بادام و جوانه گندم است.

مزایای سرم کراتین و آرگان:

 • ترمیم‌کننده و تقویت‌کننده مو
 • افزایش براقی و درخشندگی تار مو
 • حفظ رطوبت مو، نرم‌کننده و آبرسان قوی
 • ضد موخوره، وزشدگی و الکتریسیته شدن مو
 • جلوگیری از آسیب‌های ناشی از حرارت (سشوار، بابیلیس و اتوی مو)
 • جلوگیری از آسیب‌های شیمیایی (دکلره، رنگ مو)
 • مناسب انواع مو

 

11.دیپ فیوژن واتر تراست (ضد آفتاب هوشمند)

کرم‌ ضد آفتاب فلوید چیه؟

بهترین انتخاب برای محافظت از پوست‌ در برابر نور آفتاب استفاده از محصولات ضد آفتاب است که ضمن مراقبت از پوست در برابر پرتوهای مضر خورشید، توانایی آبرسانی و بهبود استحکام پوست را نیز داشته باشند. یکی از انواع این محصولات ضد آفتاب، کرم‌های ضد آفتاب فلوید هستند که توانایی بالایی برای دریافت رادیکال‌های آزاد و جلوگیری از آفتاب سوختگی و تیرگی پوست دارند.

دیپ فیوژن واتر تراست با SPF 50+ یکی از انواع این محصولات ضد آفتاب است که علاوه بر داشتن ترکیبات فعال مهار کننده رادیکال‌های آزاد، حاوی ترکیبات فعال آنتی‌اکسیدان، آبرسان و تقویت کننده سد دفاعی پوست است. این محصول با مراقبت از پوست در برابر پرتوهای مضر UV، از آسیب سد دفاعی پوست جلوگیری کرده و همزمان با پخش بالا به آبرسانی و نرم شدن پوست کمک می‌کند. از طرف دیگر، ترکیبات آنتی‌اکسیدان قوی مورد استفاده در فرمولاسیون این محصول مثل عصاره‌ها و ویتامین‌ها، علاوه بر کمک به تقویت سد دفاعی پوست، از ایجاد چین و چروک‌های پوستی هم جلوگیری می‌کنند. بنابراین، دیپ فیوژن واتر تراست، به عنوان یک کرم ضد آفتاب با طیف عملکرد گسترده از پوست در برابر عوامل محیطی و پرتوهای مضر مراقبت می‌کند و از خشکی و چین و چروک‌های پوستی جلوگیری می‌کند.

مراقبت پوست در برابر UV

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک کرم ضد آفتاب باید داشته باشد، توانایی مراقبت از پوست در برابر پرتوهای مضر UV و رادیکال‌های آزاد ناشی از این پرتوها است. پوست ما به شدت در برابر این پرتوها حساس بوده و در صورتی که روزانه در معرض این پرتوها قرار داشته باشد دچار آفتاب سوختگی شده و در بلند مدت دچار آسیب‌های جدی می‌شود. بنابراین مراقبت از پوست در برابر این پرتوها ضروری است. امروزه محصولات ضد آفتاب برای مراقبت از پوست به کمک ما آمده‌اند، اما اینکه آیا همه محصولات ضد آفتاب برای پوست ما مناسب هستند یا خیر، نیاز به بررسی دارد. یکی از نکاتی که در انتخاب کرم ضد آفتاب می‌بایست در نظر گرفت، توانایی مراقبتی کرم ضد آفتاب و به طور همزمان قابلیت آن برای تقویت سد دفاعی و آبرسانی به پوست است. دیپ فیوژن واتر تراست با SPF 50همه این مزیت‌ها را دارد.

ترکیبات یووی فیلتر دیپ فیوژن تراست

این محصول با داشتن ترکیبات یووی فیلتر و ترکیبات آنتی‌اکسیدان منحصر به فردی که رادیکال‌های آزاد را مهار می‌کنند، به طور موثری از پوست در برابر این پرتوها مراقبت می‌کند.

ترکیبات پیشگیری از آفتاب سوختگی

ترکیبات یووی فیلتر شیمیایی همراه با ترکیباتی مثل پولولان، توکوفریل استات، عصاره سلول بنیادی انگور، عصاره مخمر، نیاسین‌آمید و زینک پی سی ای، همگی در پیشگیری از آفتاب سوختگی و تاثیرات نامطلوب پرتوهای UV بر روی پوست، موثر هستند.

مهمترین مزیت محصول

مهم‌ترین مزیت این محصول در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار، وجود ترکیبات آبرسان و بهبود دهنده استحکام و کشسانی پوست مثل اوره، سرین، آلژین و هیالورونیک‌اسید است که با کمک به ساخت کلاژن و آبرسانی پوست، سد دفاعی پوست را تقویت می‌کنند و از خروج رطوبت و خشکی پوست جلوگیری می‌کنند. بنابراین کرم ضد آفتاب فلوید بی‌رنگ تراست، با داشتن ترکیبات فعال منحصر به فرد و فرمولاسیون فلوید که پخش بالایی روی پوست دارد، انتخاب مناسبی برای همه افراد است.

 

مزیت های محصول:

 • جهت استفاده صورت و زیر چشم
 • فوق العاده سبک با جذب سریع
 • فاقد چربی، مات‌کننده و کنترل سبوم
 • محافظت کامل در برابر UVA/UVB
 • ضدپیری و مرطوب‌کننده
 • ضدالتهاب و آنتی‌اکسیدان
 • مناسب انواع پوست و همه سنین 5 سال به بالا
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عمومی خبری
نمایندگی فروش پانل گچی جی برد

نمایندگی فروش پانل گچی جی برد گچ برگ جی برد یکی از بروز ترین صفحات روکش دار گچی که به تازگی در ایران شروع به تولید نموده است از لحاظ کیفیت به دو نوع، درجه یک و درجه دو تقسیم بندی میشود. درجه یک از لحاظ قیمت نسبت به درجه …

NFT چیست و چطور کار می کند؟
عمومی خبری
NFT چیست؟ هرآنچه باید در مورد توکن غیرقابل تعویض بدانید

NFT چیست و چطور کار می کند؟ | همه چیز درباره توکن غیر قابل معاوضه ان اف تی

امنیت‌بخشیِ خانه‌های هوشمند
عمومی خبری
امنیت‌بخشیِ خانه‌های هوشمند

شرکت‌های امنیتی برای محافظت از خانه شما در برابر سرقت، آتش‌سوزی و سایر حوادث، فناوری‌های هوشمند –مخصوصاً دوربین‌های مدار بسته- را ارائه می‌دهند. اما همین فناوری‌های محافظت‌کننده خود نیز به محافظت نیاز دارند. در این موقعیت، چطور و با چه چیز می‌توان این امنیت را فراهم کرد؟ ما برایتان این …