بازی !Crash Bandicoot: On the Run عرضه شد

اخبار ایران تکنولوژی

به گزارش سافت گذر، در روزهای ابتدایی ماه جاری میلادی خبر رسید که !Crash Bandicoot: On the Run در تاریخ 25 مارس برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد ولی حالا این بازی یک روز زودتر و در تاریخ 24 مارس منتشر شده است.

!Crash Bandicoot: On the Run بازی !Crash Bandicoot: On the Run بازی اندرویدی بازی iOS بازی

بر این اساس، اگر به بازی های ماجراجویانه در قالب کارتونی علاقه دارید، می توانید !Crash Bandicoot: On the Run را به صورت رایگان از گوگل پلی استور و یا اپ استور دانلود کنید.

در این بازی ها شما در نقش یک دونده حاضر خواهید شد که باید بپرید، بچرخید و هر آنچه در مسیرتان می آید را جمع یا خراب کنید تا مراحل را پشت سر بگذارید. شما در این گیم، علاوه بر اینکه با سرعت حرکت خواهید کرد، باید بتوانید دشمن اصلی خود یعنی Doctor Neo Cortex را نیز شکست دهید. !Crash Bandicoot: On the Run دارای حالت بدون زمان و چند بازیکنی است تا گیمرها بتوانند به صورت گروهی با دوستانشان به رقابت بپردازند.

King به عنوان سازنده این بازی امکان مدیریت برخی از عناصر شخصیت اصلی !Crash Bandicoot: On the Run را نیز به وجود آورده است. در واقع با استفاده از آیتم هایی که حین بازی به دست می آورید، می توانید ظاهر کاراکتر بازی را شخصی سازی کنید.

به خاطر داشته باشید که اگرچه این بازی کاملاً رایگان است ولی امکان خرید درون برنامه ای دارد. به علاوه، برای اینکه بتوانید !Crash Bandicoot: On the Run را اجرا کنید، باید مدام به اینترنت متصل باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با نشانه های اوتیسم در کودکان آشنا شوید
عمومی خبری
تشخیص اوتیسم در کودکان با هوش مصنوعی

استفاده از یادگیری ماشینی برای شناسایی عناصر کلیدی گفتار که پیش بینی کننده اوتیسم هستند، گامی رو به جلو برای محققانی که به دلیل سوگیری زبان انگلیسی در تحقیقات اوتیسم و ​​ذهنیت انسان‌ها در طبقه بندی تفاوت‌های گفتاری بین افراد مبتلا به اوتیسم و ​​افراد بدون آن، محدود شده اند، است

برنامه نویسی
آموزش الگوریتم دیکسترا کوتاهترین مسیر

در این مقاله قصد داریم درمورد الگوریتم دیکسترا کوتاهترین مسیر صحبت کنیم و این الگوریتم را به صورت گام به گام توضیح داده و همراه با رسم شکل مراحل آن را بررسی کنیم. پس اگر علاقمند به یادگیری این الگوریتم هستید در ادامه با ما همراه باشید.

اخبار ایران تکنولوژی
۷ الگوریتم که هر برنامه نویسی باید بداند

ما چند الگوریتم مرتب سازی در این لیست داریم و Merge Sort یکی از مهمترین الگوریتم‌ها است. این یک الگوریتم مرتب سازی کارآمد بر اساس تکنیک برنامه نویسی تقسیم و تسخیر است.