آموزش هوش مصنوعی

بازی !Crash Bandicoot: On the Run عرضه شد

بازی !Crash Bandicoot: On the Run عرضه شد
اخبار ایران تکنولوژی

به گزارش سافت گذر، در روزهای ابتدایی ماه جاری میلادی خبر رسید که !Crash Bandicoot: On the Run در تاریخ 25 مارس برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد ولی حالا این بازی یک روز زودتر و در تاریخ 24 مارس منتشر شده است.

!Crash Bandicoot: On the Run بازی !Crash Bandicoot: On the Run بازی اندرویدی بازی iOS بازی

بر این اساس، اگر به بازی های ماجراجویانه در قالب کارتونی علاقه دارید، می توانید !Crash Bandicoot: On the Run را به صورت رایگان از گوگل پلی استور و یا اپ استور دانلود کنید.

در این بازی ها شما در نقش یک دونده حاضر خواهید شد که باید بپرید، بچرخید و هر آنچه در مسیرتان می آید را جمع یا خراب کنید تا مراحل را پشت سر بگذارید. شما در این گیم، علاوه بر اینکه با سرعت حرکت خواهید کرد، باید بتوانید دشمن اصلی خود یعنی Doctor Neo Cortex را نیز شکست دهید. !Crash Bandicoot: On the Run دارای حالت بدون زمان و چند بازیکنی است تا گیمرها بتوانند به صورت گروهی با دوستانشان به رقابت بپردازند.

King به عنوان سازنده این بازی امکان مدیریت برخی از عناصر شخصیت اصلی !Crash Bandicoot: On the Run را نیز به وجود آورده است. در واقع با استفاده از آیتم هایی که حین بازی به دست می آورید، می توانید ظاهر کاراکتر بازی را شخصی سازی کنید.

به خاطر داشته باشید که اگرچه این بازی کاملاً رایگان است ولی امکان خرید درون برنامه ای دارد. به علاوه، برای اینکه بتوانید !Crash Bandicoot: On the Run را اجرا کنید، باید مدام به اینترنت متصل باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آینده هوش مصنوعی
عمومی خبری
انواع هوش مصنوعی

هوش مصنوعی عمومی که به هوش مصنوعی قوی یا Strong AI نیز معروف است، یکی دیگر از انواع هوش مصنوعی به حساب می‌آید که می‌تواند هر کارکرد هوشمندانه انسانی را درک کند و آن را یاد بگیرد.

عمومی خبری
تاریخچه هوش مصنوعی

از پیش‌گامان و رهبران حوزه‌ی هوش مصنوعی می‌توان به آلن نول، هربرت سیمون، جان مک‌کارتی، ماروین مینسکی و آرتور ساموئل اشاره کرد. آن‌ها به‌کمک دانشجویان خود برنامه‌هایی توسعه می‌دادند که رسانه‌های جهان، لقب عجیب و غیر واقعی را برایشان انتخاب می‌کردند.

پلتفرم های یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی
عمومی خبری
سیستم های مدیریت یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی

سیستم های مدیریت یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی راهنمای مبتدیان برای پلتفرم های یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی       امروزه هوش مصنوعی (AI) در عرصه های مختلف زندگی بشر نفوذ کرده است. از تجزیه و تحلیل داده های پزشکی و تشخیص در صنعت …