آموزش هوش مصنوعی

بازی !Crash Bandicoot: On the Run عرضه شد

بازی !Crash Bandicoot: On the Run عرضه شد
اخبار ایران تکنولوژی

به گزارش سافت گذر، در روزهای ابتدایی ماه جاری میلادی خبر رسید که !Crash Bandicoot: On the Run در تاریخ 25 مارس برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد ولی حالا این بازی یک روز زودتر و در تاریخ 24 مارس منتشر شده است.

!Crash Bandicoot: On the Run بازی !Crash Bandicoot: On the Run بازی اندرویدی بازی iOS بازی

بر این اساس، اگر به بازی های ماجراجویانه در قالب کارتونی علاقه دارید، می توانید !Crash Bandicoot: On the Run را به صورت رایگان از گوگل پلی استور و یا اپ استور دانلود کنید.

در این بازی ها شما در نقش یک دونده حاضر خواهید شد که باید بپرید، بچرخید و هر آنچه در مسیرتان می آید را جمع یا خراب کنید تا مراحل را پشت سر بگذارید. شما در این گیم، علاوه بر اینکه با سرعت حرکت خواهید کرد، باید بتوانید دشمن اصلی خود یعنی Doctor Neo Cortex را نیز شکست دهید. !Crash Bandicoot: On the Run دارای حالت بدون زمان و چند بازیکنی است تا گیمرها بتوانند به صورت گروهی با دوستانشان به رقابت بپردازند.

King به عنوان سازنده این بازی امکان مدیریت برخی از عناصر شخصیت اصلی !Crash Bandicoot: On the Run را نیز به وجود آورده است. در واقع با استفاده از آیتم هایی که حین بازی به دست می آورید، می توانید ظاهر کاراکتر بازی را شخصی سازی کنید.

به خاطر داشته باشید که اگرچه این بازی کاملاً رایگان است ولی امکان خرید درون برنامه ای دارد. به علاوه، برای اینکه بتوانید !Crash Bandicoot: On the Run را اجرا کنید، باید مدام به اینترنت متصل باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوانفورماتیک
عمومی خبری
بیوانفورماتیک چیست؟

نرم افزارهای بیوانفورماتیک از ابزارهای پیرو خط فرمان کوتاه، تا برنامه‌های گرافیکی پیچیده‌تر متفاوت هستند. این نرم‌افزارها شامل انواع رایگان و نیازمند پرداخت هزینه و همچنین نرم افزارهای تحت وب هستند که هر کدام کاربردهای مختلفی بر عهده دارند. در ادامه به همه آن‌ها پرداخته‌ایم.

پروتوکلهای امن
عمومی خبری
انواع پروتکل های امنیت شبکه + نحوه کارکرد

ایمنی شبکه یکی از شاخه‌های اساسی امنیت سایبری است و پروتکل های امنیت شبکه نقش مهمی در آن دارند. شبکه رایانه‌ای به دلیل نیازهای سطح بالایی که دارد و به دلیل اینکه اینترنت با سرعت بالایی در حال پیشرفت است

یادگیری مبتنی بر بازی دیجیتال
عمومی خبری
What is Digital-Game Based Learning (DGBL)

من معتقدم که باید پیام خود را تغییر دهیم. اگر فقط به موعظه کردن این موضوع ادامه دهیم که بازی‌ها می‌توانند مؤثر باشند، خطر ایجاد این تصور را داریم که همه بازی‌ها برای همه یادگیرندگان و برای همه نتایج یادگیری خوب هستند، که به طور قطعی اینطور نیست